Úvod

JShopper je aplikace správu nákupních seznamů a snadné nakupování. Cílem je nahradit papírky, na které si zapisujete, co máte koupit a podle kterých pak nakupujete v obchodě.

Jak to funguje?

Průvodce krok za krokem.

Výhody aplikace

Třídění položek v pořadí v jakém jsou v obchodě

Nemusíte pobíhat po obchodě sem a tam, když zjistíte, že na konci seznamu máte napsány třeba okurky a oddělení zeleniny je hned u vchodu. V JShopperovi se seznam setřídí v tom pořadí, v jakém je uspořádáno zboží v obchodě.

Automatické doplňování při zadávání položek

Když jednou položku zadáte, víckrát už ji zadávat nemusíte. Napíšete první písmeno a JShopper nabídne položky, které začínají tímto písmenem. Stačí vybrat ze seznamu a položka je zadána včetně kategorie, ceny a dalších detailů, které jste zadali minule.

Synchronizace nákupního seznamu mezi několika zařízeními

Můžete mít tablet v kuchyni, kam zapisujete, co je potřeba nakoupit a pak to nakoupit s mobilem v ruce.

Oddělené nákupní seznamy pro různé obchody

V JShopperovi je nákupní seznam svázán s obchodem, nemáte tedy jeden "globální seznam", kde by se vám míchaly potraviny s cementem a šroubky.

Navíc obchody mohou být uspořádány ve vztahu rodič - potomek. Např. můžete mít obchod "Supermarket" s potomky "Lidl" a "Albert". Zboží, které můžete nakoupit v kterémkoliv supermarketu si vložíte do seznamu pro Supermarket. Pak jej uvidíte při nakupování v Lidlu i v Albertu. Naopak oblíbené párky, které mají jen v Lídlu, si vložíte do seznamu pro Lidl, takže je neuvidíte při nakupování v Albertu.

Import nákupního seznamu z emailu a SMS

Do JShoppera můžete odeslat text se seznamem věcí ke koupení z emailu, SMS nebo jiné aplikace. JShopper vyhledá podobné položky v seznamu pro automatické doplňování a nechá vás vybrat, které se mají použít, takže importované položky jsou plnohodnotné, včetně kategorie a ceny, i když vstupní text obsahuje jen jména položek.

Sdílení nákupního seznamu s ostatními

Můžete snadno nakupovat např. pro příbuzné nebo přátele, pokud si navzájem povolíte sdílení nákupního seznamu. Položky ze seznamu jiného uživatele se objeví ve vašem seznamu, takže můžete nakoupit jeho i svoje věci současně. Je možné položky označit jako soukromé, aby se nesdílely.

Zobrazení ceny nakoupeného zboží

Při nakupování vidíte, jaká je cena zboží, které jste již nakoupili a také celkovou cenu. Nebudete pak u poklady nepříjemně překvapeni.

Odložené zobrazení zboží v seznamu

O víkendu si prohlížíte leták se zbožím na příští týden a zaujme vás nějaké položka, ale bude v nabídce až od čtvrtka. Nechcete na ni zapomenou, ale také nechcete aby vám překážela v seznamu při pondělním nákupu. Stačí nastavit, aby se zobrazila až ve čtvrtek, a je to.

Možnost zadávání akčního zboží

V seznamu si můžete zboží označit jako akční, abyste jej snáze našli.

Poznámka k některým funkcím JShoppera

Některé funkce záleží na tom, jak položky do nákupního seznamu zadáte. Např. pokud nezadáte cenu, nebude se vám zobrazovat správná cena zboží v seznamu. Nemusíte ale pokaždé znovu zadávat mnoho údajů. Aplikace automaticky doplňuje položky, které už jste někdy zadali, takže přidání položky do seznamu je velmi rychlé - rychlejší, než kdybyste si seznam psali na papírek.


[JShopper - přehled]